top of page

Sıkça Sorulanlar

Aradığınız Tüm Cevaplar Tek Bir Yerde

  1. Seçtiğiniz ürünleri sepetinize ekleyerek sepetinize gidin. Daha sonra üye olarak veya üye olmadan bilgilerinizi girerek ödeme sayfasına devam edin.

  2. Telefon ve Whatsapp bilgilerimiz üzerinden bize siparişlerinizi iletebilirsiniz.

  3. iletişim bölümünde bulunan adresimize gelerek satın alabilirsiniz.

Nasıl satın alabilirim ?

Email ve telefon bilgilerinizi doğru girdiğinizden emin olmalısınız bu sayede kargo takip ve fatura işlemlerinizi sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz

Üyeliksiz alışverişte dikkat edilmesi gerekenler ?

Minik Yeşil Bitkiler

Ödeme yöntemleri nelerdir ?

  1. Kredi kartı : web sitemiz üzerinden oluşturduğunuz sepetinizi üyelikli veya üyeliksiz olarak kredi kartı ile ödeyebilirsiniz.

  2.  Havale-EFT : Bu yöntemi kullandığınızda 0 (551)  596 01 90 numaralı telefonumuzdan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

  3. Kapıda ödeme yöntemi : bu yöntemi kullanmak istediğinizde güncel komisyon oranlarına göre ödemeye ekleme yapılacağından 0 (551)  596 01 90 numaralı telefonumuzdan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak bilgi vermeniz gerekmektedir.

Sebze Bahçesi

Ürünlerim ne zaman kargolanır ?

Ödemeniz onaylandıktan en geç bir iş günü sonrasında ürünleriniz kargoya teslim edilir.

Benim şehrime gönderim yapıyor musunuz ?

Türkiye sınırları içerisindeki tüm il ve ilçelere gönderimimiz mevcuttur. Yurt dışına gönderim yapmamaktayız.

Kargo ücretleri neye göre belirleniyor ?

Yurtiçi kargo ve MNG kargo ile anlaşmamız bulunmaktadır. Siparişinizin hacmine, ağırlığına, adedine ve il ilçe mesafesine göre kargo anlaşmamız üzerinden otomatik olarak belirlenmektedir.

Kargom nasıl hazırlanıyor ?

Tüm kargolarımız müşterilerimizin hassasiyeti göz önünde bulundurularak  sade yazısız ve markasız ve kargoda oluşabilecek hasarlara engel olacak şekilde titizlikle hazırlanır.

Kargom elime eksik ulaştı ne yapmalıyım ?

Böyle bir durumda takip kodunuz ile teslimat şubeniz ile iletişime geçerek eksik ürün ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Bazı siparişlerde parça sayısının fazla olması gibi durumlarda kargo firmasından kaynaklı sorunlar yaşanabilmektedir. Böyle bir sorun yaşadığınızda 0 (551)  596 01 90 numaralı telefonumuzdan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Kargom hasarlı veya zarar görmüş ne yapmalıyım ?

Böyle bir durumda yaşadığınızda 0 (551)  596 01 90 numaralı telefonumuzdan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Firmamızca %100 müşteri memnuniyetine öncelik verdiğinden bu gibi sorunlarınız hızlı ve kolay bir şekilde çözüme ulaştıralacaktır.

Sizi diğer pazarlardan ayıran şey nedir?

Islak Yapraklar

Siparişimi nasıl iptal edebilirim ?

Siparişlerinizin iptali için kargo sürecinin başlamamış olması gerekmektedir. Üye olarak verdiğiniz siparişlerinizi siparişlerim sayfasından iptal edebilirsiniz. Ancak üye olmadan verdiğiniz siparişler için 0 (551)  596 01 90 numaralı telefonumuzdan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak bizimle iletişime geçiniz.

Ürün elime ulaştı nasıl iade edebilirim ?

İade etmek istediğiniz ürünün teslim tarihinden itibaren geçerli olmak üzere ondört (14) gün içerisinde tekrar satılabilir durumda kutusu ve faturası ile tarafımıza gönderim sağlayabilirsiniz. Bu durumda 0 (551)  596 01 90 numaralı telefonumuzdan arayarak veya Whatsapp üzerinden yazarak bilgi vermenizi istiyoruz. Ücret iadesi veya değişim yapmak istediğiniz ürünler tarafımızca değerlendirilerek size dönüş yapılır.

Farklı boyutlarda bitki yetiştirme lambası aldım kargom ne zaman verilir ?

Özellikle Led lamba siparişlerinizde üretici olduğumuz için müşteri taleblerine uygun farklı ölçülerde sipariş alabilmekteyiz. Bu nedenle toptan veya özel ölçülerde verdiğiniz siparişler, üretim sürecinden kaynaklı olarak teslim tarihlerinde değişiklik olabilmektedir.

bottom of page